משפט מסחרי, מקומי ובינלאומי

עו"ד אהרונוף בעל ניסיון עשיר ומגוון בעסקאות מקומיות ובינלאומיות הדרושות לחברות מסחריות והוא מייצג חברות ציבוריות בינלאומיות, חברות ישראליות, משקיעים ואנשי עסקים.

עסקאות בינלאומיות דורשות בראש ובראשונה הבנה של הפערים התרבותיים והמשמעויות של התנהלות במשא ומתן כתנאי להצלחתו. יש מי שסבור, שהתוכן והמהות של המשא ומתן הם הנדבכים החשובים ביותר בעסקאות בינלאומיות ואולם משאים ומתנים יכולים להיכשל או לא להבשיל בשל הפערים התרבותיים המשמעותיים הקיימים בין התרבות בישראל לבין תרבויות במדינות שונות בעולם. היערכות מתאימה והבנת פערים אלו מבעוד מועד יביאו להצלחת המשא ומתן.

עו"ד אהרונוף ניהל ומנהל משאים ומתנים בעשרות רבות של מדינות ברחבי העולם בקשת רחבה של סוגי הסכמים הדרושים לחברה החל משלב הקמתה ואילך לרבות:

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה
WhatsApp ליצירת קשר באמצעות הוואצאפ